Blog
  1. Blog
Jak pomóc Ukrainie

Wielu pyta jak pomóc Ukrainie? Temat nie jest łatwy, ale tak jak w wielu sprawach warto oddać to w ręce profesjonalistów.

25 Lutego 2022
Android zagarnął już 88%, iOS 12% rynku systemów mobilnych. Tylko te systemy jeszcze się liczą.

Strategy Analytics, globalna firma analityczna, 2 listopada 2016, opublikowała raport wykorzystania systemów mobilnych. W skali globalnej Android obstawia 87,5% rynku. W przypadku systemu iOS jest to

04 Listopada 2016
Co nowego w Mobile Madness

W Nowym Roku dużo nowości w Mobile Madness. Pierwszy kwartał za nami, kolejne ciekawe projekty, nowa strona internetowa, nowe funkcje MKonferencji. Dość mocno wchodzimy w temat Internetu Rzeczy, rozwijamy MKonferencję a w planach kolejne produkty.

25 Marca 2016
Aplikacja mobilna MKonferencja już dostępna

W ubiegłym tygodniu uruchomiliśmy naszą pierwszą usługę SaaS - MKonferencję. MKonferencja to usługa składająca się z aplikacji webowej i mobilnej (na systemy Android i iOS). Aplikacja służy do informo

01 Listopada 2015
RoweryStudenckie.pl w mediach

Projekt RoweryStudenckie nabiera tempa. Zapisy na rowery trwają już od soboty, a w mediach coraz więcej informacji na ten temat.

18 Marca 2015
Rowery za darmo

Na łamach Gazety Wyborczej i Gazety Wrocławskiej zostały opublikowane artykuły na temat programu Rowery Studenckie, którego jesteśmy Partnerem Technologicznym.

12 Marca 2015
Zostaliśmy Partnerem Technologicznym Rowerów Studenckich

Z dumą informujemy, że przy współpracy z BinSoft zostaliśmy Partnerem Technologicznym programu Rowery Studenckie organizowanego przez Forwin

08 Marca 2015
Nowości w Mobile Madness

W 2015 roku wiele zmienia się w Mobile Madness, na lepsze. Przede wszystkim przeprowadziliśmy rebranding, zaimplementowaliśmy nową stronę internetową i zmieniliśmy adres. Zapraszamy na kawę ;)

03 Marca 2015
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.