Aplikacja mobilna MKonferencja już dostępna
  1. Blog
  2. Szczegóły
Aplikacja mobilna MKonferencja już dostępna
W ubiegłym tygodniu uruchomiliśmy naszą pierwszą usługę SaaS - MKonferencję. MKonferencja to usługa składająca się z aplikacji webowej i mobilnej (na systemy Android i iOS). Aplikacja służy do informowania uczestników konferencji o programie konferencji, miejscu wydarzenia, prelegentach, partnerach, aktualnościach, powiadomieniach czy hotelach w pobliżu. Dla klientów udostępniamy:
  • panel administracyjny do wprowadzania informacji, które następnie będą wyświetlanie na stornie internetowej konferencji i aplikacjach mobilnych,
  • stronę internetową z informacjami o konferencji, miejscu, czasie, agendzie, prelegentach, partnerach, hotelach i osobach kontaktowych,
  • aplikację mobilną na urządzenia z systemami Android i iOS z danymi tożsamymi z serwisem WWW.
Usługa dostępna jest w 4 pakietach cenowych. Po więcej informacji zapraszamy na mkonferencja.pl i do to kontaktu z nami.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.