Co nowego w Mobile Madness
  1. Blog
  2. Szczegóły
Co nowego w Mobile Madness
W Nowym Roku dużo nowości w Mobile Madness. Pierwszy kwartał za nami, kolejne ciekawe projekty, nowa strona internetowa, nowe funkcje MKonferencji. Dość mocno wchodzimy w temat Internetu Rzeczy, rozwijamy MKonferencję a w planach kolejne produkty.
W Nowym Roku dużo nowości w Mobile Madness. Pierwszy kwartał za nami, kolejne ciekawe projekty, nowa strona internetowa, nowe funkcje MKonferencji. Dość mocno wchodzimy w temat Internetu Rzeczy, rozwijamy MKonferencję a w planach kolejne produkty. Kontynuujemy realizację projektów dla Lab-El, producenta elektroniki laboratoryjnej. Kończymy prace nad drugą aplikacją, która komunikuje się z czujnikami temperatury i wilgotności i przygotowuje raporty. Podjęliśmy współpracę z Companion Sp. z o.o. jako Software House. Dla Terticus Inc. Przygotowaliśmy nowe funkcje aplikacji Stakimi. Dla Cadence Design Systems, Inc. amerykańskiego, globalnego lidera w dziedzinie rozwiązań EDA i półprzewodników IP przygotowaliśmy aplikację (B2B) wspierającą sprzedaż. Jednocześnie rozwijamy swoje produkty. MKonferencja otrzymała nowe funkcjonalności, pierwsze realizacje w toku. Na koniec, nowa strona internetowa naszej firmy. Zapraszamy do współpracy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.