Czy jesteśmy energooszczędni?
  1. Blog
  2. Szczegóły
Czy jesteśmy energooszczędni?
Nawiązując do wpisu o tym jak ciekawa jest praca programisty, ostatnio zajęliśmy się tematyką energooszczędności domów. Przedstawiamy naszą najnowszą realizację - wirtualny spacer po domu energooszczędnym wraz z konfiguratorem.Model 3D to projekt wirtualnego spaceru po domu energooszczędnym zrealizowanego przez naszą firmę na potrzeby serwisu internetowego Energooszczędni. Projekt ma za zadanie zaprezentowania modelu 3D energooszczędnego domu w formie animacji, tzw walk-through, wraz z możliwością obliczenia energii potrzebnej na korzystanie z domu (Centralne Ogrzewanie i Ciepła Woda Użytkowa) oraz pokazania jak wykorzystanie odpowiednich rozwiązań technologicznych i budowlanych wpływa na oszczędności, a co za tym idzie zasobności naszego portfela. Ostatnio realizowaliśmy kilka serwisów internetowych, wkrótce również premiera nowej strony marki Lody Bonano. Prace nad 1 etapem gry mają się ku końcowi. Wkrótce zdradzimy kilka szczegółów dotyczących tej realizacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.