Evatronix Memory Control
  1. Blog
  2. Szczegóły
Evatronix Memory Control
Gra Evatronix Memory Control przygotowana dla Evatronix S.A. jest już dostępna do pobrania z Google Play oraz iTunes. [blockquote author="Evatronix"]Zagraj w pierwszą na świecie grę półprzewodnikową! Evatronix Memory Control daje Ci możliwość zagrania w dobrze wszystkim znaną grę Memory, w której elementami do zapamiętania są info grafiki pamięci NAND Flash i ich funkcjonalności. Wybierz poziom trudności i sprawdź się w wyścigu na osiągnięcia z naszymi kontrolerami![/blockquote]
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.