Jak pomóc Ukrainie
  1. Blog
  2. Szczegóły
Jak pomóc Ukrainie

Wielu pyta jak pomóc Ukrainie? Temat nie jest łatwy, ale tak jak w wielu sprawach warto oddać to w ręce profesjonalistów.

Jak każdy indywidualnie może pomóc? Na początek finansowo, bo to teraz jest najbardziej potrzebne - środki na wsparcie bezpośrednie potrzebującym, na zakup jedzenia, leków, materacy, środków do życia tam na miejscu. Tym zajmuje się m.in. Caritas. Poniżej link do zbiórki, którą prowadzi Fundacja Pro Spe. Fundacja ta od wielu lat zajmuje się pomocą dzieciom, ubogim, chorym i niepełnosprawnym poprzez misjonarzy w różnych zakątkach świata. Mają ogromne doświadczenie w takim sprawach, szerokie kontakty dzięki czemu mogą odpowiednio przekierować środki, aby były jak najlepiej wykorzystywane.

Wspieramy fundację już od jakiegoś czasu, Was do tego też zachęcam. 5zł, 20zł, 200zł, grosz do grosza…
Zachęcamy również, abyście podzielili się informacją o Fundacji i tej zbiórce.

Link z informacjami dotyczącymi Pomocy Ukrainie. Zachęcamy również do stałego wsparcia fundacji wsparcie.prospe.org.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.