Nowości w Mobile Madness
  1. Blog
  2. Szczegóły
Nowości w Mobile Madness
W 2015 roku wiele zmienia się w Mobile Madness, na lepsze. Przede wszystkim przeprowadziliśmy rebranding, zaimplementowaliśmy nową stronę internetową i zmieniliśmy adres. Zapraszamy na kawę ;)
W 2015 roku wiele zmienia się w Mobile Madness, na lepsze. Przede wszystkim przeprowadziliśmy rebranding, zaimplementowaliśmy nową stronę internetową i zmieniliśmy adres. Mamy bardziej komfortowe warunki pracy co mamy nadzieję wpłynie pozytywnie na jakość naszych usług. Zapraszamy na kawę ;) Stale poszerzamy nasz zespół.W nowym roku, nowe projekty. Aktualnie pracujemy nad projektami z branż: motoryzacyjna, spożywcza, zdrowie, ekologia oraz nad aplikacjami użytkowymi. Ku końcowi zmierza realizacja naszego własnego rozwiązania, które zaprezentujemy z końcem kwietnia podczas Konferencji Public Relations w Rzeszowie. Dzieje się!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.