W Nowym Roku idzie nowe.
  1. Blog
  2. Szczegóły
W Nowym Roku idzie nowe.
Kolejne projekty za nami, a co za tym idzie doświadczenie, tym razem z branży transportu publicznego i handlu. Po Nowym Roku kolejne wyzwania czekają. W realizacji również własne rozwiązania (Made in European Union :) ), które zaprezentujemy w I kwartale 2015. Światło dziennie ujrzy nasza nowa strona internetowa i nie tylko.. A tymczasem Święta Bożego Narodzenia, dla nas czas na odpoczynek i zebranie sił na kolejny rok. Życzymy wszystkim zdrowia, sił, radości, spełniania marzeń, spokoju i normalności. Zespół Mobile Madness
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.