Rowery za darmo
  1. Blog
  2. Szczegóły
Rowery za darmo
Na łamach Gazety Wyborczej i Gazety Wrocławskiej zostały opublikowane artykuły na temat programu Rowery Studenckie, którego jesteśmy Partnerem Technologicznym.
Na łamach Gazety Wyborczej i Gazety Wrocławskiej zostały opublikowane artykuły na temat programu Rowery Studenckie, którego jesteśmy Partnerem Technologicznym. [blockquote author="Gazeta Wyborcza"]Rowery dla studentów są wypożyczane za darmo, na kilka miesięcy. Warunek: trzeba przejechać na nich co najmniej 120 km miesięcznie. System mają finansować reklamy na jednośladach. Pierwszych 300 rowerów trafi do studentów już w kwietniu. [/blockquote] Więcej na Gazeta Wyborcza [blockquote author="Gazeta Wrocławska"]Jesteś studentem? Możesz dostać rower! Pomysł jest prosty. Studenci wypożyczają rowery bezpłatnie dzięki firmom, które umieszczają na nich swoje reklamy. Będą musieli jednak zobowiązać się, by jeździć nimi przynajmniej 120 kilometrów miesięcznie, co zweryfikuje aplikacja na smartfona. Pierwszych 300 rowerów trafi w kwietniu do żaków w Warszawie. Kiedy zawitają we Wrocławiu? Wszystko zależy od zainteresowania firm i samych studentów.[/blockquote] Więcej na Gazeta Wrocławska
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.