RoweryStudenckie.pl w mediach
  1. Blog
  2. Szczegóły
RoweryStudenckie.pl w mediach
Projekt RoweryStudenckie nabiera tempa. Zapisy na rowery trwają już od soboty, a w mediach coraz więcej informacji na ten temat.
Projekt RoweryStudenckie nabiera tempa. Zapisy na rowery trwają już od soboty, a w mediach coraz więcej informacji na ten temat. Wygląda na to, że projekt ciekawy. Tym bardziej cieszymy się, że jesteśmy jego częścią. Poniżej kilka linków: wyborcza.pl www.civitas.edu.pl www.fpiec.pl natablicy.pl wroclawianienapolanie.pl warszawa.naszemiasto.pl blastingnews.com wroclaw.dlastudenta.pl wrower.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.