Współpraca z wydawnictwem Czarna Owca
  1. Blog
  2. Szczegóły
Współpraca z wydawnictwem Czarna Owca
Współpracę z Wydawnictwem Czarna Owca rozpoczęliśmy od realizacji animacji promującej książkę "Ogień" autorstwa Mats Strandberg, Sara B. Elfgren. Jest to druga część bestsellerowego thrillera „Krąg” – historii sześciu nastoletnich czarownic z mrocznego miasteczka Engelfors.Stylistyka animacji opiera się na okładce książki. Spot będzie wyświetlany w telewizji 4FunTV.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.