Zostaliśmy Partnerem Technologicznym Rowerów Studenckich
  1. Blog
  2. Szczegóły
Zostaliśmy Partnerem Technologicznym Rowerów Studenckich
Z dumą informujemy, że przy współpracy z BinSoft zostaliśmy Partnerem Technologicznym programu Rowery Studenckie organizowanego przez Forwin
Z dumą informujemy, że przy współpracy z BinSoft zostaliśmy Partnerem Technologicznym programu Rowery Studenckie organizowanego przez Forwin. Będziemy odpowiedzialni za przygotowanie aplikacji mobilnej i serwisu internetowego, które będą wykorzystywane jako narzędzie do komunikacji z uczestnikami programu.Rowery Studenckie to program, który daje możliwość studentom wypożyczenia roweru na 7 miesięcy za darmo. Jedynym warunkiem jest przejechanie 120km miesięcznie. Student podróżując rowerem staje się jednocześnie medium reklamy umieszczonej na rowerze. Uczestnicy programu:
  • wspierają edukację,
  • wspierają ochronę środowiska,
  • promują zdrowy tryb życia.
Naszym zadaniem będzie stworzenie i rozwijanie systemu, który będzie odpowiadał za komunikację z uczestnikami, raportowanie i sprawdzanie czy uczestnik wywiązuje się z zasad. Możesz śledzić nas na:     Lub sprawdzić stronę www.rowerystudenckie.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.