Nowa odsłona aplikacji „Bezpieczne Lubuskie” w sierpniu
  1. Blog
  2. Szczegóły
Nowa odsłona aplikacji „Bezpieczne Lubuskie” w sierpniu
Radio Gorzów właśnie poinformowało o nowej odsłonie aplikacji Bezpieczne Lubuskie. Jej publikacja planowana jest na początek sierpnia. W naszym zespole trwają intensywne prace nad ostatnimi funkcjonalnościami. [blockquote author="Dyrektor Kaak"]Dysponenci smartfonów mogą skorzystać z informacji z aplikacji. Zapowiadana na początek sierpnia taka diametralna zmiana funkcjonowania. My już nad nią pracujemy, także na bieżąco każdy użytkownik (...) będzie mógł w trasie zapoznać się z sytuacją na drodze, zaplanować objazd lub skorzystać z sugerowanego przez służby.[/blockquote]
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.