Dlaczego praca programisty jest tak ciekawa?
  1. Blog
  2. Szczegóły
Dlaczego praca programisty jest tak ciekawa?
Wbrew pozorom praca programisty nie jest taka nuda, dla niektórych to po prostu ślęczenie przed monitorem i pisanie dziwnego kodu, dla innych, np nas pasja oraz forma poznawania świata. Dlaczego?W czasie pracy poznajemy, najczęściej wirtualnie, ludzi z całego świata. Poznajemy ich sposób pracy, współpracy, podejścia do rozwiązywania problemów i wybieramy z tego to co najlepsze. Druga kwestia to projekty, nad którymi pracujemy. Są to aplikacje związane ze wszelkimi dziedzinami życia, od rozrywki, przez biznes na nauce kończąc. Programista musi wdrożyć się w każde zagadnienie, którym się zajmuje, dzięki czemu często możemy dowiadywać się wielu rzeczy, niejednokrotnie od zaplecza, z różnych dziedzin. W tym roku mieliśmy okazję wdrożyć się w zagadnienia związane z rynkiem nieruchomości w Nowym Jorku, wydawaniem książek, pogodą, technologią, filmem i nauką. W tych projektach wykorzystywaliśmy systemy iOS i Android, frameworki Cocos2D-X, Symfony, platformę Flash i Unity3D. Aktualnie zajmujemy się aplikacją promującą film stworzony przez Universal Pictures oraz Kalkulator Wilgotności. Jak widzicie, tematyka dość rozbieżna.
  • Data publikacji
  • Kategoria Ogólne
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.