Dlaczego praca programisty jest tak ciekawa?
  1. Blog
  2. Szczegóły
Wbrew pozorom praca programisty nie jest taka nuda, dla niektórych to po prostu ślęczenie przed monitorem i pisanie dziwnego kodu, dla innych, np nas pasja oraz forma poznawania świata. Dlaczego?W czasie pracy poznajemy, najczęściej wirtualnie, ludzi z całego świata. Poznajemy ich sposób pracy, współpracy, podejścia do rozwiązywania problemów i wybieramy z tego to co najlepsze. Druga kwestia to projekty, nad którymi pracujemy. Są to aplikacje związane ze wszelkimi dziedzinami życia, od rozrywki, przez biznes na nauce kończąc. Programista musi wdrożyć się w każde zagadnienie, którym się zajmuje, dzięki czemu często możemy dowiadywać się wielu rzeczy, niejednokrotnie od zaplecza, z różnych dziedzin. W tym roku mieliśmy okazję wdrożyć się w zagadnienia związane z rynkiem nieruchomości w Nowym Jorku, wydawaniem książek, pogodą, technologią, filmem i nauką. W tych projektach wykorzystywaliśmy systemy iOS i Android, frameworki Cocos2D-X, Symfony, platformę Flash i Unity3D. Aktualnie zajmujemy się aplikacją promującą film stworzony przez Universal Pictures oraz Kalkulator Wilgotności. Jak widzicie, tematyka dość rozbieżna.
  • Data publikacji
  • Kategoria Ogólne
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.