Talking Ted bije rekordy, przeszło 5mln pobrań
  1. Blog
  2. Szczegóły
Talking Ted bije rekordy, przeszło 5mln pobrań
Zrealizowana przez nas w ubiegłym roku aplikacja Talking Ted bije rekordy pobierania. Do dziś aplikacja została pobrana między 5 000 000 a 10 000 000 razy w wersji darmowej i 10 000-50 000 wersji płatnej. A co nas jeszcze bardziej cieszy, średnia ocen to 4,0 dla wersji darmowej i 4,1 dla wersji płatnej. Z ciekawości sprawdziliśmy negatywne komentarze. Odnosiły się w dużej większości do ograniczeń w działaniu w telefonach z systemem Android 2.2 (na to niestety nie mamy wpływu), duży rozmiar (47MB filmów rewelacyjnej jakości, to musi zajmować dużo miejsca!) i treści - to już kwestia gustu. Podsumowując aplikacja robi furorę.
  • Data publikacji
  • Kategoria Ogólne
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.