Aplikacja mobilna – Higro-Kalk Kalkulator Wilgotności LAB-EL gotowa
  1. Blog
  2. Szczegóły
Aplikacja mobilna – Higro-Kalk Kalkulator Wilgotności LAB-EL gotowa
Zakończyliśmy prace nad aplikacją mobilną Higro-Kalk Kalkulator Wilgotności dla firmy LAB-EL, zajmującej się systemami monitoringu parametrów klimatu.

Aplikacja mobilna KALKULATOR WILGOTNOŚCI LAB-EL pozwala na prowadzenie przeliczeń różnych parametrów opisujących klimat. Obliczenia takie wykonuje się np. w meteorologii, przy projektowaniu klimatyzacji pomieszczeń, w procesach technologicznych w przemyśle oraz w laboratoriach metrologicznych (np. podczas prowadzenia wzorcowania przyrządów pomiarowych). Znajomość określonego zestawu danych wejściowych umożliwia obliczenie pozostałych parametrów klimatu.

Aplikacja jest dostępna na smartfony i tablety z systemami iOS i Android, w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej. Pobierz aplikację.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.