Co tam jak tam?
  1. Blog
  2. Szczegóły
Co tam jak tam?
Dużo się dzieje ostatnio. Nasz zespół się powiększył, nowe projekty zrealizowane, kolejne w trakcie produkcji.W Google Play pojawiła się właśnie aplikacja mobilna Open Warsaw, zrealizowana dla Black Ink. Wkrótce pojawi się wersja iOS. Od kilku miesięcy pracujemy nad rozwojem aplikacji do tworzenia ankiet Stakimi. Plan rozwoju przewiduje naprawdę mnóstwo ciekawych funkcjonalności. Również od kilku miesięcy pracujemy nad kolejną aplikacją dla naszego klienta. Zaczęliśmy prace nad wersją iOS, tworzymy panel webowy. Pierwsza realizacja MKonferencji podczas Kongresu PR 2015 już za nami. Cały czas rozwijamy aplikacje na Android i iOS, jak również serwis WWW. A propos WWW, tu również intensywnie. Asystent prosumenta to kolejny już projekt z zakresu rozwiązań związanych z ekologią. Trwają prace nad dwoma sklepami internetowymi, rozwijamy zaplecze dla Rowerów Studenckich. Przed nami kolejne realizacje!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.