Nasz nowy klient - Lubuski Urząd Wojewódzki
  1. Blog
  2. Szczegóły
Nasz nowy klient - Lubuski Urząd Wojewódzki
Niedawno zakończyliśmy prace nad serwisem internetowym dla Stowarzyszenia Wolna Przedsiębiorczość - Kalkulatorem Fotowoltaicznym. Aktualnie pracujemy nad drugim etapem -  interaktywnym modelem ISE. Obydwa projekty będą dołączone do domzenergią.pl. Dział mobilny (przy współpracy z IntraCOM, która zajmuje się web services i szkicem graficznym)  pracuje nad aplikacją mobilną - Bezpieczne Lubuskie, dla naszego nowego klienta, Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego. Aplikacja będzie dostępna na platformy Android, iOS i Windows Phone.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.