Jak uzyskać UDID urządzenia z iOS
  1. Blog
  2. Szczegóły
Jak uzyskać UDID urządzenia z iOS
Aby uzyskać numer UDID urządzenia z systemem iOS wystarczy wykonać trzy kroki.
  1. Podłączyć urządzenie do komputera.
  2. Uruchomić program iTunes
  3. Skopiować kod UDID z ekranu informacyjnego.
Podłącz urządzenie (iPhone, iPad, iPod) do komputera kablem USB dostarczonym z urządzeniem. Uruchom program iTunes. iTunes może również uruchomić się automatycznie. Jeśli nie masz tego programu, pobierz go ze strony producenta. Po podłączeniu urządzenia i uruchomieniu iTunes, Twoim oczom ukaże się taki ekran: udid-tutorial1 Kliknij w ikonkę w górnym lewym rogu. Pojawi się ekran podsumowania danych o urządzeniu: udid-tutorial2 Kliknij w tekst numeru seryjnego urządzenia. Numer ten zamieni się na numer UDID: udid-tutorial3 Kliknij prawym przyciskiem myszy na numerze UDID, z menu podręcznego potwierdź lewym przyciskiem kopiowanie numeru. Gotowe, numer można teraz przesłać nam mailem.
  • Data publikacji
  • Kategoria Tutorial
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.