Portfolio

Mobile apps

Nasze ostatnie realizacje

#StoLatPolska

Serwis przygotowany z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Store-Logger

Landing page Store-Logger z interaktywną ilustracją.

TRANS-LOGGER

Landing page TRANS-LOGGER z interaktywną ilustracją

Swiss Konkursy

Strona poświęcona konkursom organizowanym w ramach promocji Programu „Góry Świętokrzyskie naszą przyszłością”

Trans-Logger mobile application
Aplikacja mobilna Trans-Logger

Zestaw urządzeń i oprogramowania na system ANDROID służącym do dokumentowania warunków transportu, kontrolując temperaturę i otwarcie drzwi.

Aplikacja mobilna EZ IP

Aplikacja mobilna wspomagająca pracę Działu Sprzedaży

MConference event application
MKonferencja

MKonferencja to aplikacja na smartfony do komunikacji z uczestnikami konferencji.

Infokioski fotware
Infokioski

Oprogramowanie do 4 infokiosków z informacjami o wytwarzaniu,magazynowaniu i wykorzystaniu energii w inteligentnych domach.

Aplikacja mobilna e-Granica
Aplikacja mobilna e-Granica

Aplikacja informacyjna dla turystów, firm transportowych, przedstawicieli handlowych czy kurierów podróżujących i pracujących na pograniczu lubusko-brandenburskim.

Aplikacja mobilna Rower Marzeń
Rower Marzeń Green Velo

Aplikacja mobilna i serwis internetowy konkursu Rower Marzeń Green Velo

Asystent Prosumenta

“Pogoda dla prosumenta” jest projektem edukacyjnym obejmującym zagadnienia związane z wykorzystywaniem odnawialnych źródeł energii. Ideą jest przedstawienie kluczowych informacji z punktu widzenia decyzji, jaką jest inwestycja w mikroinstalacje prosumenckie.

Open Warsaw

Open Warsaw to projekt wspierający wydarzenia, promocje i okazje w Warszawie!

Rowery Studenckie

Aplikacja mobilna dla programu Rowery Studenckie jest narzędziem do weryfikacji liczby przejechanych kilometrów.

Stakimi

Aplikacja Stakimi służy do zadawania pytań w formie ankiet, publikowania wpisów oraz komunikacji w obrębie prywatnych grup.

Złoty Album Fotograficzny
Złoty.Albumfotograficzny.pl

Złoty.AlbumFotograficzny.pl. pozwala na przygotowanie własnej karty ze złotymi myślami, cytatami, śmiesznymi tekstami. Jednocześnie jest to obszerna baza złotych myśli prezentowanych w atrykcyjnie graficznie formie.

Model Inteligentnych Sieci Energetycznych

Model Inteligentnych Sieci Energetycznych, jeden z kluczowych elementów serwisu Dom z energią, pozwala zapoznać się użytkownikowi z tematyką inteligentnych sieci energetycznych oraz zagadnieniem prosumentów.

Kalkulator fotowoltaiczny

Jeden z kluczowych elementów serwisu Dom z energią, pozwala obliczyć korzyści wynikające z użycia paneli fotowoltaicznych w domu.

Bezpieczne Lubuskie

Celem aplikacji jest szybkie przekazywanie ważnych informacji dotyczących regionu województwa lubuskiego

Dotacjusz

Jeden z elementów serwisu EkoKreatywni, pozwala wyszukać dotacje wg podanych kryteriów.

Kalkulator efektywności energetycznej

Jeden z elementów serwisu EkoKreatywni, pozwala porównać zużycie energii, obliczyć energooszczędność dla swojego domu lub mieszkania, a co za tym idzie, płacić niższe rachunki.

AlbumFotograficzny.pl

Innowacyjny serwis internetowy, którego użytkownicy serwisu mogą stworzyć własny album fotograficzny z poziomu przeglądarki internetowej, który następnie zostanie wydrukowany i wysłany do zamawiającego.

The Lofts at Prince

Projekt serwisu The Lofts at Prince obejmował przygotowanie i wdrożenie szablonu pod CMS Wordpress, wdrożenie serwisu wraz z rozbudowanym formularzem kontaktowym

Lody Bonano

Gra dla wszystkich miłośników lodowych przysmaków. Pozwala przenieść się w magiczny świat produkcji lodów i poznać krok po kroku etapy ich przygotowywania.

KwizWiz

Interaktywny quiz wiedzy o kulturze żydowskiej, w którym uczestnicy mają możliwość sprawdzenia swojej wiedzy odpowiadając na 1000 pytań w 7 kategoriach.

Strona internetowa Lody Bonano

Dla Multi Ice, właściciela franczyzy Lody Bonano oraz producenta maszyn i składników do lodów, zrealizowaliśmy serwis internetowy LodyBonano.pl

Energooszczędni ekosceptyk – Model3D

Model 3D energooszczędnego domu w formie animacji, tzw walk-through, wraz z możliwością obliczenia energii potrzebnej na korzystanie z domu (Centralne Ogrzewanie i Ciepła Woda Użytkowa).

Zaproszenie na spotkanie prasowe PayPal

Projekt serwisu internetowego i aplikacji mobilnej Android, których celem było zorganizowanie ciekawej formy zaproszenia gości na spotkanie prasowe organizowane przez firmę PayPal.

Spot promujący Faceci z sieci – Katarzyna Gubała

Oficjalny spot promujący książkę – „Faceci z sieci” – Katarzyna Gubała, czyli dowcipna opowieść, a zarazem dokładny przepis na to, jak znaleźć ukochanego…

Ogień – Mats Strandberg, Sara B. Elfgren

Oficjalny spot promujący książkę – „Ogień” – Mats Strandberg, Sara B. Elfgren, drugą część bestsellerowego thrillera „Krąg” – historii sześciu nastoletnich czarownic z mrocznego miasteczka Engelfors.

Kalkulator Wilgotności LAB-EL

Aplikacja mobilna KALKULATOR WILGOTNOŚCI LAB-EL pozwala na prowadzenie przeliczeń różnych parametrów opisujących klimat. Obliczenia takie wykonuje się np. w meteorologii, przy projektowaniu klimatyzacji pomieszczeń, w procesach technologicznych w przemyśle oraz w laboratoriach metrologicznych.

Kick-Ass 2 Photobomb

Dzięki aplikacji Kick-Ass 2 Photobomb użytkownicy mają możliwość tworzenia w edytorze tzw. Fotobomb na podstawie dowolnych zdjęć. W aplikacji dostępne są rekwizyty z filmu głównych postaci.

Kula zgadula

Prosta aplikacja typu kula zgadula, która jest w stanie odpowiedzieć na każde pytanie użytkowania. Aplikacja została przygotowana dla Bringmore Advertising z okazji konferencji.

Gra VOIGT

Biorąc pod uwagę profil działalności VOIGT, gra jest doskonałym pomysłem na gadżet, do promowania produktów VOIGT podczas wszelakich imprez, takich jak targi, konferencje itp.

Brain Candy

Brain Candy to aplikacja na system iOS zawierająca przeszło 100 faktów dotyczących Twoich ulubionych gier, które można wysłać znajomym przez FB, Twitter, E-Mail, SMS

Evatronix ComPair

Biorąc pod uwagę profil działalności Evatronix, Memory jest doskonałym pomysłem na gadżet w formie gry, promowanej podczas wszelakich imprez, takich jak targi, konferencji itp.

Serwis internetowy Fabryka Słów

Dla naszego klienta zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy serwis internetowy. System jest dość rozbudowany, zawiera informacje na temat wszystkich książek, ich wydań, różnych wersji okładek, ilustracji, jak również autorów i grafików

Zrodzony ze srebra

Oficjalny spot promujący książkę – „Zrodzony ze srebra” Patricia Briggs.

Talking Ted

Aplikacja Talking Ted, przygotowania na urządzenia z systemami Android i iOS, zawiera animowaną postać 3D misia, Teda, którego zachowanie może być kontrolowane przez użytkownika. Działania Teda mogą być nagrane a potem wysłane jako film przez Email, Youtube, Facebook czy Twitter.

Mimic Circus

Użytkownik ma możliwość zrobić zdjęcie lub wybrać z galerii, a następnie nałożyć zwariowane filtry, takie jak twarz mały, blond włosy, okulary itp. Użytkownik może skorzystać również z ręcznych filtrów, odpowiednio dostosować, dodać ramkę, podpis a następnie wysłać przez media społecznościowe.

Kłamca 4: Kill’em All

Oficjalny spot promujący serię książek Jakuba Ćwieka – Kłamca by Jakub Ćwiek.

Pomnik cesarzowej Achai

Oficjalny spot promujący nową powieść Andrzeja Ziemiańskiego – Pomnik cesarzowej Achai.

One for the Money

Zajęliśmy się stworzeniem spotu, który był wyświetlany na telewizorach LCD w tramwajach, autobusach i trolejbusach Trójmiasta.

Birthday Wall

Birthday Wall, aplikacja na system iOS, to bardzo proste narzędzie do przypominania użytkownikom o urodzinach znajomych i wysyłaniu im życzeń przez Facebook.

Words Kids

Words Kids to gra łącząca zabawę z trenowaniem spostrzegawczości, pamięci oraz nauką języków obcych. Twoim zadaniem jest znalezienie określonych słów na tablicy wypełnionej literami.

Madness Words

Words to gra łącząca zabawę z trenowaniem spostrzegawczości. Twoim zadaniem jest znalezienie określonych słów na tablicy wypełnionej literami. Słowa pisane są w poziomie, pionie lub skosie, zależnie od poziomu trudności.

Coca Cola Zero – Challenge

Aplikacja typu Brain Challenge, stworzona na potrzeby promowania marki Coca Cola Zero pod hasłem „Niemożliwe staje się możliwe”.

Madness Hanoi

Spróbuj swoich sił rozwiązując zagadkę Wieży Hanoi z coraz to większą liczbą krążków. Uważasz, że jesteś mistrzem w tej grze? Podejmij wyzwanie ułożenia wieży z dwoma rodzajami krążków – opon i felg.

Madness Jumper

Madness Jumper to gra zręcznościowa. Cel gry jest jeden – wskoczyć jak najwyżej. Na drodze gracza staje wiele przeszkód, jak również kilka ułatwień. Zagraj, podziel się swoimi osiągnięciami na Facebook, walcz o najwyższą pozycję w rankingu