Evatronix ComPair

Mobile apps

Evatronix ComPair

Dla naszego klienta, firmy Evatronix S.A. przygotowaliśmy dobrze wszystkim znaną grę Memory. Gra dostępna jest na platformy z systemami iOS i Android.

Biorąc pod uwagę profil działalności Evatronix, Memory jest doskonałym pomysłem na gadżet w formie gry, promowanej podczas wszelakich imprez, takich jak targi, konferencji itp. Zadaniem gracza jest odkrycie wszystkich par obrazków, w tym wypadku logotypów partnerów Evatronix oraz info grafik urządzeń, w jak najkrótszym czasie. Dostępnych jest kilka poziomów trudności jak również możliwość sprawdzenia się z innymi graczami zbierając punkty za poszczególne osiągnięcia.

Do przygotowania gry wykorzystaliśmy silnik cocos2d-x dzięki czemu praca nad realizacją gry na obydwie platformy była dużo łatwiejsza.

Firma Evatronix dostarcza cyfrowe i analogowe komponenty wirtualne do wykorzystania w architekturze system na czipie (SoC) wraz z uzupełniającym oprogramowaniem i wsparciem środowiskowym. Firma opracowuje elementy sprzętowe, programowe oraz świadczy usługi projektowe, aby pomóc swoim klientom na wszystkich etapach tworzenia aplikacji, od konceptu do fazy produkcyjnej. W swej ponad 20-letniej historii Evatronix udzielił ponad 500 licencji na swoje produkty – mikrokontrolery, kontrolery USB, NAND Flash oraz rozwiązania multimedialne. Założona w Polsce, Evatronix zatrudnia obecnie ponad 90 osób na całym świecie.

Aby uzyskać więcej informacji na temat rozwiązań półprzewodnikowych firmy Evatronix, zapraszamy na stronę www.evatronix.com/ip

Evatronix S.A.

Główne menu z animowanym tłem

Evatronix Memory Screen Main menu

Game play

Evatronix_Memory_Screen02

Game play

Evatronix_Memory_Screen03

Game play

Evatronix_Memory_Screen04

Ustawienia

Evatronix_Memory_Screen05

Tagi: #Android, #cocos2d-x, #Gra, #iOS, #iPad, #Projekt graficzny, #Promocyjne, #Smartfony Android, #Tablety android