O nas

Kim jesteśmy?

Mobile Madness to zespół ludzi z pasją do tworzenia rzeczy ciekawych, funkcjonalnych, łatwych w użyciu, a przede wszystkim profesjonalnych.

Mobile Madness rozpoczęło swoją działalność w Polsce w 2009 roku. Nasz zespół posiada kilkunastoletnie doświadczenie z zakresu projektowania i tworzenia aplikacji mobilnych, serwisów i systemów internetowych. Współpracujemy między innymi z firmami z Polski, USA, Wielkiej Brytanii, Danii, Grecji, Hiszpanii, Norwegii, Rosji, Chin i Korei Południowej. Zrealizowaliśmy projekty dla firm z branż: sieci komórkowe, spożywcza, filmowa, rządowa, ekologia, alkoholowa, farmaceutyczna, producentów sprzętu,motoryzacja, elektronika, nieruchomości, tytoniowe, rozrywka, transport publiczny, kosmetyczne, IoT. Tworzymy oprogramowanie dla klientów, jak również wprowadzamy na rynek własne rozwiązania.

Zajmujemy się kompleksową obsługą firm w zakresie rozwiązań mobilnych i internetowych, mediów, które mają aktualnie największe znaczenie przy komunikacji z klientami. Współpracujemy w zakresie projektowania rozwiązań, realizacji, wdrożenia i zarządzania. Łączymy naszą pasję i doświadczenie, aby dostarczać klientom rozwiązania na miarę ich potrzeb.

Analiza potrzeb, projektowanie

Realizacja i testowanie

Wdrożenie, publikacja, wsparcie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.