Aplikacja mobilna

SELLIQ - inteligentny handel

  1. Portfolio
  2. Szczegóły

O projekcie

Aplikacja SELLIQ to nowoczesne narzędzie wspierające projekt Shaker, rozwiązanie B2B kierowane do sklepów i pośredników w handlu alkoholem.

Aplikacja została przygotowana we współpracy z naszym partnerem biznesowym, firmą Moonbite, która zajęła się stworzeniem aplikacji webowej i API.

Shaker to innowacyjny projekt wsparcia sprzedaży alkoholi skierowany do rynku tradycyjnego. Wykorzystujemy efekt konsolidacji przedsiębiorców, którym zależy na budowaniu przewagi konkurencyjnej w oparciu o nowoczesne biznesowe rozwiązania.

  • Klient

    IQ Services Sp. z o.o.

  • Rok

    2019

Zmień tło
Podoba Ci się ten projekt?

Przybij piatkę!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.