Aplikacja mobilna

MeetDiamond

 1. Portfolio
 2. Szczegóły

O projekcie

Współczesna technologia oddala ludzi, którzy zamiast spotkać się ze sobą i porozmawiać dowiadują się o sobie nawzajem z tego co druga osoba napisze o sobie na portalu społecznościowym. W dłuższej perspektywie sprawia to, że ludzie pomimo posiadania wielu znajomych stają się coraz bardziej samotni.

W obecnych czasach coraz częściej ludzie rozmawiają online, zaś "staromodne" spotykanie się przy kawie odchodzi do lamusa. Aplikacja MeetDiamond pozwala użytkownikom przejść od "zapoznania się" online do spotkania na żywo. Ideą przyświecającą stworzeniu tej aplikacji jest możliwość umówienia się z nieznajomymi, którzy znajdują się w pobliżu. Np. czekając na samolot możemy zgłosić w aplikacji, że chętnie z kimś porozmawiamy na wybrane tematy. Dzięki temu możemy spotkać się z taką osobą, z którą będziemy mogli swobodnie porozmawiać, nie martwiąc się o krępującą ciszę.

Prace nad projektem rozpoczęliśmy już na etapie tworzenia specyfikacji funkcjonalnej całego systemu, czyli aplikacji mobilnej, panelu administratora, panelu firmy i modułu zakupów.

Kolejnym krokiem było stworzenie projektu graficznego aplikacji. Kolorystyka utrzymana jest w niebiskich tonach, kolorze przyjaźni. Kontrastuje z nimi ciepły żółty.

Aplikacja podzielona jest na dwie strefy: social i business. Pierwsza odpowiada za komunikację prywatną, czyli możliwość umówienia się z ludźmi poza pracą. Druga za biznesową, czyli moduł wyszukiwania firm z danej branży. Właściciele firm mają też możliwość wykupienia reklam w aplikacji poprzez dedykowany panel WWW.

 • Klient

  MeetDiamond

 • Język programowania

  PHP

  Kotlin

  Swift

 • Framework

  Symfony

 • Rok

  2018

Zmień tło

Odszukaj osoby w pobliżu

Aplikacja MeetDiamond pozwala odszukać osoby w pobliżu, które są chętne do rozmowy, czy to na lotnisku w oczekiwaniu na samolot czy w kawiarni podczas lunchu.

Strefa dla biznesu

Aplikacja daje możliwość wyszukania firmy, z którą chcemy podjąć współpracę czy to z zakresu usług czy produkcji. System oceniania pozwala zorientować się czy dana firma jest odpowiednim dla nas partnerem.

Podoba Ci się ten projekt?

Przybij piatkę!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.