Aplikacja mobilna

MKonferencja

 1. Portfolio
 2. Szczegóły

O projekcie

MKonferencja to sposób na sprawną organizację Twojego wydarzenia i szybki kontakt z uczestnikami eventu!

MKonferencja to nowoczesny system eventowy wspierający organizację wydarzeń na najwyższym poziomie. Jest odpowiedzią na ciągle rosnący ruch użytkowników na urządzeniach mobilnych. Stworzyliśmy go z myślą o osobach, którym zależy na usprawnieniu procesu planowania i realizacji eventu, a także zminimalizowaniu kosztów organizacyjnych.

Na MKonferencję składa się:

 • aplikacja do wydarzeń,
 • strona internetowa,
 • wsparcie dla organizatora.

Dzięki programowi do obsługi eventu masz możliwość udostępniania uczestnikom swojego wydarzenia informacji na temat jego przebiegu i wszystkich kwestii organizacyjnych.  Ale to nie wszystko.  MKonferencja daje Ci bezcenną możliwość pozyskania informacji zwrotnej od uczestników, a także wprowadza interakcję na linii prelegent – uczestnicy – organizatorzy i tym samym buduje prawdziwe zaangażowanie.

Pełna praktycznych funkcji aplikacja MKonferencja sprawdzi się na każdym smartfonie z systemem Android i iOS, a co najważniejsze, jest zsynchronizowana z dedykowaną jej stroną internetową. Dzięki temu jako organizator wydarzenia, jesteś w ciągłym kontakcie ze wszystkimi uczestnikami.

Co jeszcze? MKonferencja daje Ci możliwość personalizacji aplikacji dla każdego wydarzenia. Wszystko po to, by Twój event był w 100% spójny z identyfikacją wizualną firmy, którą reprezentujesz.

 • Klient

  Własny produkt

 • Język programowania

  PHP

  JavaScript

  Kotlin

  Swift

 • Framework

  Symfony

 • Rok

  2016

 • Odwiedź stronę mkonferencja.pl
Zmień tło

Informacje o wydarzeniu

Dzięki MKonferencja uczestnik ma szybki i łatwy dostęp do aktualnych informacji. Jeśli przykładowo zmieni się agenda, będzie to od razu widać w aplikacji i na stronie internetowej. Możesz też wysłać powiadomienie o aktualizacji do wszystkich osób lub wybranej grupy. Ty decydujesz kto, kiedy i o czym się dowie.

Wprowadź interakcję

Stwórz przestrzeń do angażujących rozmów między uczestnikami i prelegentami. Daj możliwość czatowania i dodawania wpisów na osi czasu. Angażuj poprzez grywalizację.

Podoba Ci się ten projekt?

Przybij piatkę!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.