Aplikacja mobilna

mPamięć

 1. Portfolio
 2. Szczegóły

O projekcie

Kopalnia „Wujek” w Katowicach była świadkiem krwawego starcia strajkujących górników z milicją broniącą reżimu komunistycznego w 1981 roku. Był to krytyczny moment stanu wojennego w Polsce.
Pamięć tych wydarzeń kultywuje Śląskie Centrum Wolności i Solidarności, które prowadzi izbę pamięci w miejscu tragedii.
Cała okolica obfituje w szereg miejsc symbolicznych – na czele z krzyżem poświęconym poległym 9 górnikom.
Odwiedź to miejsce z naszą aplikacją, odkryjesz historyczne miejsca i poznasz historię walki o prawa i godność Polaków!
Aplikacja dla dorosłych, młodzieży i rodzin z dziećmi. Wybierz tryb spaceru lub spróbuj swych sił w grze w podchody. Korzystając ze wskazówek skompletuj galowy mundur aby zostać górnikiem, najlepsi awansują nawet na dyrektora!

 • Klient

  Śląskie Centrum Wolności i Solidarności

 • Język programowania

  Kotlin

  Swift

 • Rok

  2020

 • Odwiedź stronę scwis.pl
Zmień tło

Aplikacja jest przewodnikiem po miejscach w okolicy Kopalni „Wujek”, które związane są z pacyfikacją zakładu w 1981 r.

Odwiedzasz Brynów i masz trochę czasu? Chcesz dowiedzieć się więcej o obronie kopani „Wujek” w czasie stanu wojennego w 1981 roku? Chcesz oddać hołd poległym górnikom i wyrazić wdzięczność żyjącym? Pobierz naszą aplikacje mobilną mPamięć!

Pozostałe widoki

Podoba Ci się ten projekt?

Przybij piatkę!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.