Aplikacja mobilna

SOKowirówka

 1. Portfolio
 2. Szczegóły

O projekcie

Wciągnij się w kulturalną sieć - SOKowirówka to aplikacja mobilna Sulęcińskiego Ośrodka Kultury, dzięki której nie tylko dowiesz się wszystkiego o najbliższych wydarzeniach, ale także masz dostęp do rezerwacji biletów, transmisji na żywo Radia SOK, wydarzeń on-line i audiobooka - "Bajki o Sulęcinie", polecamy także rozrastającą się bazę lokalnych artystów.

 • Klient

  Sulęciński Ośrodek Kultury

 • Język programowania

  Kotlin

  Swift

 • Rok

  2020

 • Odwiedź stronę soksulecin.pl
Zmień tło
Podoba Ci się ten projekt?

Przybij piatkę!

Powiązane projekty

Zobacz także, inne projekty związane z tym

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.