Aplikacja mobilna

Szlak Historycznych Receptur

  1. Portfolio
  2. Szczegóły

O projekcie

Na Szlaku Historycznych Receptur znajdziecie miejsca, w których powstają wyjątkowe, rzemieślnicze produkty lokalne. Odwołujące się do tradycji piwa, wina, nalewki czy miody pitne, zamykają w unikatowych smakach historię, kulturę oraz przyrodę regionu. Pasjonaci, którzy je tworzą, sięgają do dawnych przepisów, kreując produkty na bazie naturalnych składników. Z uwagi na specyfikę tego rodzaju produkcji, większość punktów objętych projektem, znajduje się w niewielkich, malowniczych miejscowościach, których turystyczny potencjał nie został jeszcze odkryty.

Przy współpracy z Moonbite przygotowaliśmy na zlecenie Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej aplikację mobilną z informacjami dotyczącymi szlaku. Aplikacja zawiera opis punktów szlaku, przewodnik oraz dane kontaktowe.

  • Klient

    Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna

  • Rok

    2018

Zmień tło
Podoba Ci się ten projekt?

Przybij piatkę!

Masz ukończone 18 lat
Witryna zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.