Strona WWW

Bistro-Rent

 1. Portfolio
 2. Szczegóły

O projekcie

Strona internetowa Bistro-Rent, firmy zajmującej się sprzedażą i wynajmem sprzętu gastronomicznego, projektowaniem kuchni oraz sprzedażą kawy.

Bistro-Rent to lider rynku gastronomicznego na Podkarpaciu. Firma oferuje usługi z zakresu projektowania, wykonania i serwisowania kuchni, zarówno w przestrzeniach komercyjnych jak i prywatnych. Dodatkowo zajmuje się wypożyczaniem i sprzedażą sprzętu gastronomicznego w tym ekspresów do kawy i samej kawy.

Dla Bistro-Rent przygotowaliśmy nową stronę internetową, z dużym naciskiem na technologię RWD (Responsive Web design) w podejściu Mobile first. Strona zawiera elementy informacyjne dotyczące firmy i jej usług wraz z możliwością kontaktu.

Głównym elementem serwisu jest sklep internetowy oparty na naszym autorskim rozwiązaniu e-commerce – MadnessStore. Nasz system jest odpowiedzią na potrzeby rynku, to jest tworzenia solidnych sklepów internetowych, które są dostosowane do obecnych warunków rynkowych i sposobie funkcjonowania sprzedawcy.
W tym wypadku system dodatkowo zintegrowany jest z systemem sprzedażowym marek Hendi, Grafen i FineDine, dzięki czemu Bistro-Rent ma zawsze aktualną ofertę tychże firm, aktualne ceny i stany magazynowe. Wyzwaniem tutaj było przygotowanie procedur sprzedaży tak, aby jednocześnie sprzedawać produkty znajdujące się w stałej ofercie Bistro-Rent, jak i produkty firmy Hendi, która posiada własny system logistyczny dostaw.

Sklep ma zintegrowany system płatności online oraz wysyłkę poprzez Paczkomaty InPost.

 • Klient

  Bistro-Rent

 • Język programowania

  PHP

  JavaScript

 • Framework

  Symfony

 • Rok

  2021

 • Odwiedź stronę bistro-rent.pl
Zmień tło

Wypożyczanie i sprzedaż sprzętu gastronomicznego

Serwis posiada bazę sprzętu i wyposażenia do wypożyczenia na imprezy okolicznościowe oraz sklep internetowy z produktami producentów takich jak Hendi, Grafen i FineDine. Do tego doskonałe ekspresy do kawy i kawa.

Podoba Ci się ten projekt?

Przybij piatkę!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.