Strona WWW

Carpediem Care

 1. Portfolio
 2. Szczegóły

O projekcie

Strona internetowa Carpediem Care, firmy zajmującej się opieką starszymi osobami

Serwis jest przygotowany w formie dwujęzycznej, przy czym polska wersja kierowana jest do potencjalnych pracowników - opiekunek/ów, zaś niemiecka do rodzin, które poszukują opieki dla swoich najbliższych osób. Strona oparta jest o nasze autorskie rozwiązanie do zarządzania treścią - MadnessCMS.

Dodatkowo dla klienta przygotowaliśmy system do zarządzania relacjami z pracownikami i klientami (tzw. CRM).

 • Klient

  Carpediem Care

 • Język programowania

  PHP

 • Framework

  Symfony

 • Rok

  2020

 • Odwiedź stronę carpediemcare.eu
Zmień tło
Podoba Ci się ten projekt?

Przybij piatkę!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.