Strona WWW

Lody Bonano

 1. Portfolio
 2. Szczegóły

O projekcie

Lody Bonano to najbardziej rozpoznawalna marka i największa franczyza lodów w Polsce. Jest to bardzo wdzięczny temat, a nasza współpraca przebiega już wiele lat. To już druga wersja serwisu, którą przygotowaliśmy dla naszego klienta.

Na uwagę zasługuje strona główna z ciekawym banerem. Cały układ strony jest również zrealizowany dość niestandardowo, przez co strona wyróżnia się mocno na tle konkurencji.

Bardzo fajnie została też rozwiązana mapa lodziarni w Polsce, Narzędzie jest proste, intuicyjne i bardzo funkcjonalne.

Zachęcamy do obejrzenia zakładki "Nasz zespół". Piotr Kotecki jak zawsze w genialnym stylu przedstawił członków zespołu.

 • Klient

  Multi Ice

 • Język programowania

  PHP

  JavaScript

 • Framework

  Symfony

 • Rok

  2018

 • Odwiedź stronę www.lodybonano.pl
Zmień tło
Podoba Ci się ten projekt?

Przybij piatkę!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.