Strona WWW

Mr. Omlet

 1. Portfolio
 2. Szczegóły

O projekcie

Cześć! Nazywam się Omlet, Mr. Omlet!
I zadbam o to, aby Wasz poranek już zawsze był pełen uśmiechu!

Tak zaprasza smakoszy producent Mr. Omlet, firma Multi Ice, na zlecenie której stworzyliśmy stronę ich najnowszego produktu - gotowego ciasta na omlety do smażenia.

Nietuzinkowy projekt graficzny bazuje na świetnych ilustracjach Piotra Koteckiego. Typowo produktowa strona zawiera również listę przepisów, aktualności, kontakt.

Pomimo dużej ilości grafiki, strona bardzo dobrze działa na mniejszych ekranach, tzn. jest Responsywna (ang. Responsive Web Design (RWD))

 • Klient

  Multi Ice

 • Język programowania

  PHP

  JavaScript

 • Framework

  Symfony

 • Rok

  2019

Zmień tło
Podoba Ci się ten projekt?

Przybij piatkę!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.