Strona WWW

Multi Ice

 1. Portfolio
 2. Szczegóły

O projekcie

Naszą przygodę z produkcją koncentratów do lodów rozpoczęliśmy w 2004 roku… Lata doświadczeń, tysiące kilogramów wyrobów i setki autorskich receptur pozwoliły nam stać się liderem tego segmentu rynku w kraju. I nie powiedzieliśmy przy tym ostatniego słowa!

Tymi słowami Multi Ice wita odwiedzających swojej nowej strony internetowej. Trudno się nie zgodzić, gdyż wszystkie marki Multi Ice rozwijają się naprawdę w imponujęcym tempie.

Naszym zadaniem było stworzenie nowoczesnej, responsywnej strony internetowej, która będzie trzymała się korporacyjnej stylistyki, a jednocześnie nawiązywała do tematyki pyszności, których są producentem.

 • Klient

  Multi Ice

 • Język programowania

  PHP

  JavaScript

 • Framework

  Symfony

 • Rok

  2018

 • Odwiedź stronę www.multiice.pl
Zmień tło
Podoba Ci się ten projekt?

Przybij piatkę!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.