Strona WWW

Ogido.pl - portal pracy

 1. Portfolio
 2. Szczegóły

O projekcie

OGIDO Portal Pracy to platforma stworzona dla rynku pracy. Pozwala na stały 24/7 dostęp do ogłoszeń, ofert, informacji, usług oraz wiedzy niezbędnej każdemu pracownikowi i pracodawcy.
Gromadzimy oferty pracy, polecamy rzetelnych pracodawców i dajemy możliwość wyszukania zatrudnienia według wielu kategorii. To miejsce dla Pracodawców, Agencji Zatrudnienia oraz Pracowników. Pracodawców wspieramy w budowaniu Employer Brandingu, odnajdywaniu odpowiednich pracowników, zapewnieniu ciągłości zatrudnienia. Agencje Zatrudnienia wspieramy w realizacji stałych i dorywczych zleceń, zapewnieniu odpowiedniej kadry dla poszukiwanych stanowisk oraz w pozyskiwaniu nowych relacji. Pracowników wspieramy w budowaniu ich ścieżki kariery, rozwoju osobistym, znalezieniu ciekawej pracy i dobrego pracodawcy.

Dla OGIDO przygotowaliśmy nową wersję portalu pracy ogido.pl. Serwis został stworzony od podstaw, na bazie naszego autorskiego rozwiązania.

Przy tworzeniu nowej strony internetowej skupiliśmy się na nowoczesnym, atrakcyjnym wizualnie projekcie, który jednocześnie będzie serwisem łatwym w użytkowaniu.

 • Klient

  OGIDO

 • Język programowania

  PHP

  JavaScript

 • Framework

  Symfony

 • Rok

  2019

 • Odwiedź stronę ogido.pl
Zmień tło

Intuicyjna wyszukiwarka

Wyszukiwarka pozwala filtrować oferty pracy według nazwy, firmy, miejsca, kategorii, wymiaru pracy, wymaganego języka i wynagrodzenia.

Podoba Ci się ten projekt?

Przybij piatkę!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.