Strona WWW

#StoLatPolska

 1. Portfolio
 2. Szczegóły

O projekcie

W 2018 r. Polska obchodzi setną rocznicę odzyskania niepodległości. Z tej okazji na zlecenie Instytutu Kultury Polski w Nowym Jorku, przy współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych przygotowaliśmy serwis 100latpolska.com.

„Sto lat” jest najczęstszym sposobem życzenia komuś szczęśliwych urodzin w Polsce. Przyłącz się do uroczystości!
Zrób zdjęcie, które zamieni się w pocztówkę urodzinową.
Napiszcie swoje życzenia dla Polski na setną rocznicę odzyskania niepodległości.
Zarejestruj się, aby wygrać bilet lotniczy do Polski!

W serwisie można stworzyć kartkę urodzinową za pomocą prostego edytora. Można skorzystać z własnego zdjęcia lub wykorzystać gotowe z galerii. Wpisujemy życzenia i gotowe!

 • Klient

  Instytut Kultury Polski w Nowym Jorku

 • Język programowania

  PHP

  JavaScript

 • Framework

  Symfony

 • Rok

  2018

 • Odwiedź stronę www.100latpolska.com
Zmień tło
Podoba Ci się ten projekt?

Przybij piatkę!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.