Strona WWW

Trans-Logger

 1. Portfolio
 2. Szczegóły

O projekcie

System TRANS-LOGGER jest zestawem urządzeń i oprogramowania służącym do dokumentowania przebiegu warunków transportu, który mierzy i rejestruje temperaturę, otwarcie drzwi i lokalizację pojazdu. Jest niezbędny wszędzie tam, gdzie zastosowane systemy jakości ISO lub GMP wymagają prowadzenia profesjonalnego dokumentowania łańcucha zimnych dostaw i przechowywania produktów wrażliwych na temperaturę, tzw. „cold chain„.

Dla LAB-EL przygotowaliśmy Landing page TRANS-LOGGER z interaktywną ilustracją.

Zobacz również aplikację mobilną TRANS-LOGGER, której rozwojem zajmujemy się od kilkunastu miesięcy.

 • Klient

  LAB-EL

 • Język programowania

  JavaScript

 • Rok

  2017

 • Odwiedź stronę translogger.pl
Zmień tło
Podoba Ci się ten projekt?

Przybij piatkę!

Powiązane projekty

Zobacz także, inne projekty związane z tym

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.