Strona WWW

ZUK Skwierzyna

 1. Portfolio
 2. Szczegóły

O projekcie

Strona internetowa dla Zakładu Usług Komunalnych Skwierzyna

Nowa strona interentowa Zakładu Usług Komunalnych Skwierzyna została przygotowana na bazie naszego rozwiązania - MadnessCMS. Projekt graficzny mocno nawiązuje do tematyki usług jakie oferuje ZUK Skwierzyna. Lekki i minimalistyczny skierowany na wyróżnienie treści. Serwis jest responsywny i zgodny z normami WCAG 2.0.

 • Klient

  ZUK Skwierzyna

 • Język programowania

  PHP

 • Framework

  Symfony

 • Rok

  2020

 • Odwiedź stronę zuk-skwierzyna.pl
Zmień tło
Podoba Ci się ten projekt?

Przybij piatkę!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.