Aplikacje mobilne

Tworzenie aplikacji mobilnych

Zajmujemy się tworzeniem:

  • aplikacji biznesowych,
  • aplikacji codziennego użytku,
  • Internet rzeczy
  • Intranetów,
  • prezentacji,
  • raportów,
  • aplikacji mobilnych komunikujących się z serwerem WWW przez Web Services,
  • aplikacje mobilne korzystające z Rozszerzonej Rzeczywistości, geolokacji, kodów QR, NFC, powiadomień PUSH
  • innych...

Możemy przygotować każdego rodzaju aplikację, od prostych codziennego użytku do rozbudowanych Intranetów.

Aplikacje biznesowe

W obecnych czasach biznes coraz częściej jest wspierany takimi narzędziami jak aplikacje mobilne. Prezentacje firm, ankiety, analizy, CMS, CRM i wiele innych. Aplikacje mobilne mogą być frontendem systemów on-line,  oddzielnymi aplikacjami lub narzędziami do agregacji informacji, jak na przykład ankieta.  Aplikacje mobilne dają ogromne możliwości wspomagania biznesu, zwiększania efektywności, poprawiania jakości współpracy z klientem.

Aplikacje codziennego użytku

Mówi się, że za kilka lat na rynku będzie więcej urządzeń mobilnych niż komputerów. Cóż....zobaczymy. Na chwilę obecną, niezaprzeczalnie aplikacje mobilne ułatwiają nam życie, dlatego tak bardzo je lubimy. Na rynku możemy znaleźć tysiące aplikacji, które pomagają nam w codziennym życiu, np. prosta lista zakupów, notatnik, organizer, kalkulator kalorii...aczkolwiek wiele pomysłów nadal czeka na realizację.

Internet rzeczy

Internet rzeczy to nie przyszłość z filmów, a teraźniejszość. Sprzęt gospodarstwa domowego, inteligentne domy, urządzenia codziennego użytku. Wszystko to gromadzi dane, łączy się z siecią i komunikuje. Aplikacje mobilne i internetowe w większości wypadków są nieodłączną częścią tego ekosystemu. Ułatwiają życie, pomagają, są wykorzystywane do zapewnienia bezpieczeństwa komfortu albo wspomagają życie osób chorych.

Intranety

Od prostego Intranetu do rozbudowanego CRM, systemy on-line wspomagają zarządzanie firmami. Aplikacje mobilne stały się wspaniałym rozszerzeniem tych narzędzi, jako kolejny sposób komunikowania się z klientami i współpracownikami.

Prezentacje

Prezentacja produktu lub firmy to rewelacyjne narzędzie do pokazania  klientowi ile może zyskać na współpracy z Twoją firmą. Prezentacje mogą być bardzo proste, pokazywać najistotniejsze informacje, zdjęcia, filmy. Z drugiej strony mogą być bardzo rozbudowane i zawierać pełne specyfikacje produktów, galerię, testy, dane techniczne, plany, schematy itp.

Raporty

Raporty w formie aplikacji mobilnej są dużo atrakcyjniejszym rozwiązaniem do przedstawiania wszelkich danych, czy to w formie tekstu, animowanych, interaktywnych wykresów, zdjęć, filmów itp. Wszystkie te aplikacje mogą być autonomiczne lub komunikujące się z serwerem WWW poprzez Web Services. Nasza firma może stworzyć zarówno aplikację mobilną jak i system on-line.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.