Aplikacja mobilna

U Lodziarzy

 1. Portfolio
 2. Szczegóły

O projekcie

Przeszło 60% ruchu w Internecie generują urządzenia mobilne. Prawie każdy ma przy sobie smartfon, praktycznie zawsze ze sobą. Dlatego stworzenie aplikacji mobilnej jest naturalnym krokiem, który powinien podjąć każdy dział marketingu.

Aplikacja mobilna Wytwórnii Lodów "U Lodziarzy" została stworzona w połączeniu z serwisem internetowym "U Lodziarzy", który został przez nas zrealizowany z początkiem tego roku.

Kreacja graficzna mocno nawiązuje do serwisu internetowego, aby stworzyć spójny przekaz.

Użytkownik ma możliwość zapoznania się z ofertą wytwórni i aktualnościami. Moduł kuponów pozwala skorzystać z licznych rabatów, a dzięki mapie lodożerca znajdzie najbliższą lodziarnię.

 • Klient

  Multi Ice

 • Język programowania

  Kotlin

  Swift

 • Rok

  2019

 • Odwiedź stronę ulodziarzy.pl
Zmień tło

Smaki

Poznasz a nawet zobaczysz tu wszystkie dostępne smaki a jest ich naprawdę dużo. Będziesz mógł je także ocenić, aby pomóc w wyborze innym lodożercom.

Promocje, eventy

Jako zarejestrowany użytkownik aplikacji będziesz zawsze na bieżąco z wyjątkowymi eventami, pierwszy dowiesz się o nowo otwartej lodziarni czy wyjątkowym smaku, który właśnie się pojawił.

Podoba Ci się ten projekt?

Przybij piatkę!

Powiązane projekty

Zobacz także, inne projekty związane z tym

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.