Strona WWW

U Lodziarzy

 1. Portfolio
 2. Szczegóły

O projekcie

Co roku pod szyldem „u Lodziarzy” Wytwórnia Lodów Polskich otwiera się kilkadziesiąt nowych lodziarni. Nie bez powodu jest najpopularniejszą siecią lodziarni franczyzowych w Polsce.

Multi Ice, franczyzodawca u Lodziarzy”, to nasz wieloletni klient, który zwrócił się do nas w kwestii przygotowania nowej kreacji serwisu ulodziarzy.pl

Klient wymagał stworzenia nowoczesnego serwisu WWW, aczkolwiek nawiązującego mocno do charakteru brandingu Wytwórni Lodów Polskich. Nie było to łatwe zadanie, ale naszym zdaniem efekt jest rewelacyjny.

Serwis został oparty o nasz autorski system do zarządzania treścią MadnessCMS, który pozwala edytować treści serwisu, jak również zintegrowanej aplikacji mobilnej. Dodatkowo klient ma możliwość z poziomu jednego panelu administracyjnego zarządzia swoimi pozostałymi serwisami (www.lodybonano.pl, www.multiice.pl, www.mromlet.pl).

 • Klient

  Multi Ice

 • Język programowania

  PHP

  JavaScript

 • Framework

  Symfony

 • Rok

  2019

 • Odwiedź stronę ulodziarzy.pl
Zmień tło
Podoba Ci się ten projekt?

Przybij piatkę!

Powiązane projekty

Zobacz także, inne projekty związane z tym

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.