Strona WWW

Naturalnie Bałtyckie

 1. Portfolio
 2. Szczegóły

O projekcie

Odkryj Bałtyk. Poznaj występujące w nim gatunki ryb a także dowiedz się, jak korzystać z jego dobrodziejstw w odpowiedzialny i zrównoważony sposób.

Przy współpracy ze szczecińską agencją reklamową Konceptlab zrealizowaliśmy serwis internetowy promujący bałtyckie ryby. Strona zawiera szereg informacji dotyczących ryb znajdujacych się w Morzu Bałtyckim, materiały dydaktyczne, porady konsumenckie i kulinarne, w tym wyszukiwarka przepisów.

Podsumowując tematyka serwisu dotyczy promowania rybołówstwa zrównoważonego środowiskowo, zaobooszczędnego, innowacyjnego, konkurencyjnego i opartego na wiedzy z działania 1.4 Ochrona i odbudowa morskiej różnorodności biologicznej i ekosystemów morskich oraz systemy rekompensat w ramach zrównoważonej działalności połowowej.

 • Klient

  Kołobrzeska Grupa Producentów Ryb

 • Język programowania

  PHP

  JavaScript

 • Framework

  Symfony

 • Rok

  2020

 • Odwiedź stronę naturalniebaltyckie.pl
Zmień tło
Podoba Ci się ten projekt?

Przybij piatkę!

Powiązane projekty

Zobacz także, inne projekty związane z tym

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.