Strona WWW

Platforma Edukacyjna Naturalnie Bałtyckie

 1. Portfolio
 2. Szczegóły

O projekcie

Zapraszamy poszukiwaczy skarbów na wyprawę w głąb Bałtyku. Zanurzymy się w historię najbliższego nam morza, czerpiąc wiedzę o jego podwodnym królestwie. Poznamy jego mieszkańców i dowiemy się dlaczego ryby są cenniejszym skarbem Bałtyku niż skrzynie pełne złota.

Przy współpracy ze szczecińską agencją reklamową Konceptlab zrealizowaliśmy Platformę Edukacyjna Naturalnie Bałtyckie. Projekt skierowany jest do nauczycieli i uczniów szkół podstawowych.

Platforma zawiera lekcje podzielone na grupy wiekowe, dotyczące Bałtyku, ryb i właściwości żywieniowych ryb bałtyckich i wielu innych ciekawych informacji.

 • Klient

  Kołobrzeska Grupa Producentów Ryb

 • Język programowania

  PHP

  JavaScript

 • Framework

  Symfony

 • Rok

  2020

 • Odwiedź stronę edukacja.naturalniebaltyckie.pl
Zmień tło
Podoba Ci się ten projekt?

Przybij piatkę!

Powiązane projekty

Zobacz także, inne projekty związane z tym

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Mobile Madness Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Rzeszowie (35-302) przy ul. Jana Twardowskiego 3/35, w celu prezentacji oferty. Administratorem danych osobowych jest Mobile Madness Sp. z o.o. Informujemy o prawie wglądu i wnoszenia poprawek do zebranych danych osobowych, a także o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, które należy zgłaszać na adres Mobile Madness Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.